Category Archives: sport

Hokejbal proti drogám

Žáci naší školy se v tomto týdnu zúčastnili sportovní akce ,,Hokejbal proti drogám“.  Družstvo 1. – 3. ročníků reprezentovalo 9 hráčů. Na turnaji jsme se bohužel sešli jen s jedním soupeřem, ZŠ Zdice. Se soupeřem jsme odehráli malé play off na tři zápasy. Všechny tři zápasy odehráli naši borci s obrovským nasazením a snahou. Všechna utkání byla velice vyrovnaná, a tak víc než umění někdy rozhodovalo štěstí. První zápas jsme prohráli, druhý vyhráli a rozhodující souboj nešťastně prohráli. Radost ze hry však převážila nad výsledkem zápasů, a tak jsme se domů vrátili s pohárem za druhé místo.

V úterý nastoupili na hřiště chlapci ze 4. – 5. ročníků. I oni ukázali velkou bojovnost a snahu. V brance byl neprůstřelný Lukáš Pavlis a jeho kamarádi z útoku stříleli gól za gólem. Porazili ZŠ Zdice, ZŠ Žebrák a remizovali se ZŠ Cerhovice. Nakonec z toho bylo 1. místo.

Všem chlapcům děkujeme za reprezentaci a předvedenou hru.

Sestavy: Kategorie I. – Abrhám Jakub, Mikula Jan, Štastný Filip, Frühauf Jakub, Bažata Petr, Kulík Ondřej, Mojžíš Marek, Dostál David

                Kategorie II. – Abrhám Jan, Pavlis Lukáš, Kebrle Adam, Laube Adam, Vrba Milan, Černý Adam, Malec Matyáš, Endršt Kryštof, Frýdl Martin, Galek František, Sekyrka Jakub

Na fotografie ze hry se můžete podívat zde.IMG_20170424_102409

Silový víceboj

Ve středu 23. listopadu proběhlo školní kolo v silovém víceboji. Žáci soutěžili ve čtyřech disciplínách – šplh na tyči, přeskok lavičky, sed leh a výdrž ve shybu na hrazdě. Soutěže se zúčastnilo celkem 58 žáků 4. – 9. tříd. Všem, kteří se do soutěže zapojili, děkujeme za účast a přejeme úspěchy v dalších sportovních soutěžích.

Celkové výsledky si můžete prohlédnout zde.img-obrazky-cz

Okresní kolo v přespolním běhu

Ve středu 19. 10. 2016 se uskutečnil tradiční podzimní přespolní běh v Králově Dvoře. Oproti jiným ročníkům se letos vůbec nevyvedlo počasí. To se projevilo i na celkově slabších časech.
Naším nejúspěšnějším reprezentantem byl David Šimůnek v kategorii starších žáků na 5. místě.
Školu reprezentovali:
ml. žačky: Kateřina Mikulová, Kateřina Hornová, Adéla Karasová
ml. žáci: Patrik Pešta, Lukáš Volejník, Filip Holý
st. žačky: Tereza Bazíková, Aneta Šindlerová
st. žáci: Tomáš Karas, David Šimůnek, Adam Koželuh
Přestože se nikdo nedostal na stupně vítězů, zasluhují všichni žáci velikou pochvalu.

Celkové výsledky zde.

Okrskové kolo McDonald´s Cupu 2016

Čtvrtek 5. května byl pro naše sportovní nadšence velkým svátkem. Žáci 1. stupně hráli tradiční fotbalový turnaj McDonald´s Cup, který se hraje za podpory restaurací McDonald. Každý rok se do tohoto turnaje zapojuje více než 80 000 dětí z celé České republiky.

Naši reprezentanti hráli ve dvou kategoriích, v mladší 2. – 3. třída a ve starší 4. – 5. třída.
Mladší vybojovali po velmi dobrých výkonech 1. místo ve skupině a suverénní postup do okresního kola. Starší sice předvedli bojovný výkon, ale postup do okresního kola jim o bod unikl.

Děkujeme všem za příkladnou reprezentaci školy a mladším držíme palce v okresním kole, které se hraje ve středu 11. května v Berouně.

Kompletní výsledky zde.