Předvánoční setkání

V adventním čase, v úterý 19. 12. 2017, uspořádali žáci naší školy pod vedením parlamentu ve Společenském domě „Předvánoční setkání“. Celý program byl vánočně laděn. Nejmenším účinkujícím pomohly s přípravou programu paní vychovatelky z družiny. Nechybělo zpívání, vánoční básničky, tanečky a také spousta informací o vánočních tradicích. Větším dětem pomáhaly především paní učitelky, které celý program organizovaly. Nejstarší žáci nás všechny mile překvapili. Svá vystoupení si totiž zrežírovali a secvičili sami a moc se jim to povedlo. Rádi bychom touto cestou poděkovali všem účinkujícím za velmi povedená vystoupení, vyučujícím a vychovatelkám za spolupráci a v neposlední řadě všem rodičům za podporu. Společně všichni doufáme, že se toto setkání stane na naší škole milou tradicí.

DSC_4604_DxO DSC_4779_DxO DSC_4819_DxO

(další foto v zde)