Děkujeme všem za spolupráci.

Spojením zaměstnanců, dětí a rodičů vznikl krásný počin, který měl jasný cíl, a to vyjádřit podporu zdravotníkům Nemocnice Hořovice a zdravotnické záchranné služby Hořovice.  Snad každého z nás ve vztahu ke zdravotníkům napadají stejná slova: děkujeme, vážíme si Vás, jsme s Vámi, obdivujeme Vás… Chtěli jsme, aby nezůstalo jen u slov. Chtěli jsme, aby pocítili, že jsme opravdu s nimi, přemýšlíme o nich, uvědomujeme si, že jsou vyčerpaní, unavení, přepracovaní, na pokraji sil, a proto jsme pro ně připravili malé poděkování. Děti vytvořily překrásné výrobky, obrázky, napsaly básničky, přinesly dobroty, čokolády, sušené ovoce, džusy, aj. Věříme, že jsme jim udělali alespoň trochu radosti už v tak těžké době.

Slovy žákyně páté třídy naší školy říkáme:
Děkujeme zdravotníkům všem,
že s nemocí bojují každičký den.
Chtějí zbavit virů celou zem,
My jim všichni pomůžem.
Dodržujme pravidla,
jak nás vláda vybídla!
(úryvek z básně žákyně 5.A)

Děkujeme všem žákům a rodičům, kteří se spolu s námi připojili k vyjádření díků zdravotníkům. Celkem se za týden nashromáždila spousta krásných obrázků, milých dárků a dobrot s věnováním. Vše bylo naskládáno do 16 velkých nákupních tašek a několika krabic. Z obrázků vznikla nádherná koláž.
V pondělí 15.3.2021 jsme předali většinu darů prostřednictvím ředitelství Nemocnice Hořovice na jednotlivá oddělení a dnes 17.3.2021 jsme druhou část odvezli na zdravotnickou záchrannou službu Hořovice.
Radost z podpory a díků můžete shlédnout na přiložených fotografiích.

rbt
rbt