Ve čtvrtek 25.5. jsme měli ve škole tu čest přivítat hlavní představitele roadmovie PO JEDNÉ STOPĚ.

Martin Písařík a Igor Brezovar – cestovatel si pro naše žáky 7. ročníků připravili, s humorem sobě vlastním, skoro 2 hodinovou přednášku o jejich cestě po Africe. Žáci se zatajeným dechem poslouchali, jaká nečekaná dobrodružství Martinovi a Igorovi cesta přinesla. V diskuzi nebylo o zajímavé otázky vůbec nouze. Dokonce proběhlo i společné zpívání k Igorovým kulatým narozeninám. Žáci odcházeli s úsměvem od ucha k uchu, plni dojmů a nových poznatků. Po přednášce následovala nekončící autogramiáda a velké focení. Navíc si naši žáci z 9.tříd připravili pro Martina s Igorem překvapení v podobě nádherného obrazu, který byl na závěr korunován podpisy hlavních hrdinů.

Ještě jednou velké poděkování Martin Písařík a Igor Brezovar – cestovatel za to, že si ve svém tak nabitém programu, navíc po vyprodané besedě ve společenském domě, našli na naši školu a především na naše žáky čas. Moc si toho vážíme. Nezapomenutelný zážitek!