V úterý 20. 12. 2022 jsme se zúčastnili vánočního florbalového turnaje pořádaného florbalovým sportovním oddílem Red dragons Hořovice. Turnaj byl určen pro žáky 1. stupně. V mladší kategorii (2. a 3. třídy ) jsme se třikrát utkaly s žáky 2. základní školy Hořovice a s žáky zš Komárov. Všechna utkání jsme vyhráli a obsadili 1. místo. V kategorii 4. a 5. tříd jsme ve skupině postupně zdolali zš Komárov, zš Broumy a 2. zš Hořovice. V semifinále jsme dominovali a jasně postoupili do boje o zlato, které jsme po velkém boji proti 2. zš Hořovice rovněž získali. Mladší žáci ovládli též přidruženou soutěž ve střelbě, 1. místo obsadil J. Kořínek a na 2. místě se umístil T. Fikart. Všem hráčům patří velká gratulace se předvedené výkony a vzornou reprezentaci naší školy.