Adaptační kurz

Go kurz 2020

V září  proběhnou  v rekreačním středisku v obci Mrtník seznamovací kurzy „GO“ pro žáky 6. tříd. Náplní  kurzů  jsou aktivity zaměřené na spolupráci a rozvoj vzájemných pozitivních vztahů ve třídě (seznamovací a interaktivní hry, lanové aktivity aj.). Žáci budou mít možnost seznámit se se svými novými  třídními učiteli a poznat je, i své spolužáky v situacích zcela odlišných od běžného vyučování. Předpokládaná cena kurzu je 500 Kč a je třeba, aby  žák měl částku připsanou na účtu školní pokladny. Jídlo je zajištěno 4x denně (snídaně, oběd, svačina, večeře). Obědy jsou odebírány ze školní jídelny a nejsou zahrnuty do ceny kurzu. Účastníci kurzu proto musí být na daný termín přihlášeni k jejich odběru! (na školní obědy žáci dostávají příspěvek)

Organizační pokyny 6.A:

Sraz účastníků kurzu je 2. 9.  před školou v 8:00. Návrat 4. 9. asi v 11:30 před školu.

Organizační pokyny 6.B:

Sraz účastníků kurzu je 7. 9.  před školou v 8:00.  Návrat 9. 9. asi v 11:30 před školu.

Organizační pokyny 6.C:

Sraz účastníků kurzu je 9. 9.  před školou v 8:00.  Návrat 11. 9. asi v 11:30 před školu. 

Zavazadla budou na místo a zpět přepravena. Žáci se  přesunou pěšky a to i v případě nepříznivého počasí. Proto je třeba mít na cestu pláštěnku. Po návratu z kurzu si žáci mohou dojít ve škole na oběd.

Seznam potřebného vybavení:

oblečení vhodné pro pobyt v přírodě (počítejte s možností ušpinění a promočení, proto je nutné mít minimálně 2 kusy od každého), alespoň dva páry bot umožňujících aktivní pohyb (jeden pár nepromokavý – i za pěkného počasí je po ránu rosa), přezuvky – pantofle nebo sandály, hygienické potřeby,  pláštěnka (deštník není vhodný), spací pytel a prostěradlo,  šátek,  tužka, blok, léky (pokud dítě bere), kopii kartičky zdravotního pojištění, prohlášení o bezinfekčnosti.

Co nechat doma :

elektrospotřebiče všeho druhu (i na baterky)